Громадський інформаційно-аналітичний центр «ВолиньМедіа»

Громадський інформаційно-аналітичний центр «ВолиньМедіа» це - інтерактивний медіа-проект та служба з надання послуг конференц-сервісу і медіа-обслуговування, що реалізовують ФОП Наход М.А. та команда «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу».

Метою створення і діяльності «ВолиньМедіа» є виготовлення та поширення об’єктивної, збалансованої аналітичної інформації з актуальних суспільно-політичних питань місцевого значення, забезпечення умов та можливостей для якісного проведення медіа-заходів усіма зацікавленими суб’єктами, покращення комунікації між владою, бізнесом та громадськістю у регіоні.

Ми працюємо у таких напрямках:

Над реалізацією поставлених мети і завдань працює колектив «ВолиньМедіа», який складається з експертів «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу». Це, зокрема: Михайло Наход, Катерина Шарпата, Ольга Наход та Володимир Павлюк.

 Складові  «ВолиньМедіа»:

1) Громадська онлайн-платформа (веб-сайт), де публікуються аналітичні матеріали, анонси основних суспільно-політичних подій області, топ-новини регіону, досьє відомих та впливових осіб Волині, розміщений фото та відеоархів заходів та програм, здійснюються відеотрансляції публічних заходів та власних аналітичних програм. 

2) Конференц-сервіс та медіа супровід. Для проведення заходів ми підбираємо необхідне приміщення для наших замовників з вільним доступом до мережі Інтернет, обладнане відеокамерою, мультимедійним проектором та екраном з можливістю налаштування для проведення прес-конференцій, брифінгів, круглих столів, тренінгів та інших заходів. 

 Ми надаємо такі види платних послуг:

«ВолиньМедіа» - це середовище, де розвиваються нові форми комунікації, створюються умови для плідної співпраці, генеруються ідеї та виробляються механізми активної участі громадян у суспільно-політичних процесах.