Від перестановки доданків...

Від перестановки доданків...

Сьогодні отримав досить цікавий лист. Дозволю собі процитувати його повністю. 

""Міське управління освіти разом з "паном Гребенюком" хочуть знищити ще один колектив дитячого-навчального закладу. Горезвісну завідуючу 31 садочка призначили туди на адміністративну роботу методистом. Видно наші можновладці вважають людей йо...ми та мають в ..., або ж корупція в міській раді заохочується і своїх в біді не кидають. Дивне кадрове рішення !!!! Ось Вам і підхід влади до боротьби з корупціонерами та невмілими менеджерами. ""

Напрошується порівнняння з часами "Номенклатури" у радянські часи . Людину котра завалила роботу свого ДНЗ, допустила розкрадання продуктів котрі призначались дітям, ввела у штат ДНЗ "мертвих душ", відсторонила батьків від розпорядження коштами котрі ті здають, не ефективно ( щоб не сказати грубіше) використовувала ці кошти, призначають на посаду у адміністрацію іншого ДНЗ. Чесно кажучи стає шкода батьків та колектив даного ДНЗ. 
І після цого у пана Гребенюка ще повертається язик звинувачувати мене у конфоронтації )))). Надіюсь у громади такі його дії викличуть кілька запитань.

Розповісти друзям: 
comments powered by Disqus