Прапор Європи у Луцьку як рух в європейському напрямку

Прапор Європи у Луцьку як рух в європейському напрямку

До порядку денного чергової сесії Луцької міської ради, яка відбудеться 29 травня мною було запропоновано включити проект рішення «Про використання Прапора Європи в місті Луцьку».

Що мене спонукало до цього?

По-перше, Україна є членом Ради Європи та використовує її символіку. Ще у 1985 року Європейська Рада ухвалила рішення, згідно з яким прапор, який доти був символом Ради Європи, став також офіційною емблемою Європейського Союзу.

http://volynmedia.com/-/uploads/articles/000/550/colwidth-2fa38b65893d3300836492d50fc30d9e.jpgПо-друге,європейський прапор є ідеалом об’єднання народів Європи. На ньому сяє дванадцять зірок, що символізує довершеність, повноту та єдність. Прапор залишається незмінним протягом багатьох років, незважаючи на розширення ЄС.

По-третє, декілька років тому Луцька міська рада урочисто отримала Прапор Європи, а тому має право його використовувати.

По-четверте, декілька місяців тому з ініціативи випускників Української школи політичних студій (до числа яких належу і я) в Україні розпочався процес прийняття рішень місцевими радами, щодо використання Прапора Європи під час державних свят та урочистих подій. Станом на сьогодні Прапор Європи офіційно піднімається у 7-ми містах України. Нещодавно до цієї ініціативи приєднались наші сусіди з міста Рівного. То ж чи личить нам відставати у цьому питанні?

Вважаю, що використання Прапора Європи під час відзначення на території міста Луцька державних та інших свят формуватиме у мешканців і гостей міста громадську думку про майбутнє нашої держави в Європейській сім’ї народів, свідчитиме про європейський вектор зовнішньої політики нашої держави, сприятиме вихованню європейських цінностей у лучан, наближатиме українців до європейських стандартів та формуватиме думку міжнародної спільноти про дійсне прагнення України до євроінтеграції.

Розповісти друзям: 
comments powered by Disqus