Організація та проведення заходів «під ключ»


Громадський інформаційно-аналітичний центр «ВолиньМедіа» – це інтерактивний медіа-проект та служба з надання послуг конференц-сервісу і медіа-обслуговування, що реалізовують ФОП Наход М.А. та команда професійних та високоосвічених працівників (менеджерів, фотографів, відеооператорів, модераторів) у сфері надання послуг конференц-сервісу, медіа супроводу, інформаційно-аналітичного, організаційного та технічного забезпечення ділових заходів «під ключ».

Ми врахуємо усі Ваші потреби та вимоги, надамо власні консультації і разом підберемо оптимальний варіант проведення Вашого заходу у конференц-залі «ВолиньМедіа» чи за його межами.

Ми потурбуємось про місце розміщення учасників заходу у кращих готельних комплексах Волинської області та в інших регіонах України; організуємо культурну програму, врахувавши побажання гостей; забезпечимо повний комплекс кейтеринг обслуговування; забезпечимо автотранспортне перевезення учасників заходу, бронювання авіа та залізничних квитків. Завдяки налагодженій співпраці «ВолиньМедіа» з засобами масової інформації про Ваш захід стане відомо цільовій аудиторії.

Також до Ваших послуг:

- зручний та якісний конференц-сервіс у «ВолиньМедіа»;

- широкий спектр інформаційно-аналітичних послуг;

- рекламні послуги;

- додаткові послуги (організаційні послуги та технічне забезпечення заходів).